KOBIETA W KALEJDOSKOPIE

 

Kobieta jest jak kalejdoskop. Czasem to odpowiedzialna Matka, która stawia na pierwszym miejscu dobro swojego dziecka…, ale to też Kobieta Pracująca, mocno zaangażowana w swój rozwój zawodowy... to również Mała Dziewczynka, czekająca na absolutną miłość i bezpieczeństwo. To Kochanka, odkrywająca z zachwytem swoją seksualność... to Szarą Myszka, czekającą z lękiem na wsparcie i podziw. To Dzika Kobieta, rozrywana przez nieposkromiony taniec swoich pradawnych instynktów. To Kobieta odczuwająca samotność... To Kobieta przynależna do grona Kobiet....

 

 

Jak myślisz, kto lepiej może Cię zrozumieć jak nie inne kobiety? W czyich oczach najbardziej prawdziwie dostrzeżesz swoją kobiecość? Kto wesprze Cię dokładnie tak, jak tego potrzebujesz, ale też będzie śmiać się z Tobą do łez?

 

Każde spotkanie to tylko Twój czas, kiedy odkładasz na chwilę cały zamęt dnia codziennego. Jest to podarunek specjalnie dla Ciebie, który przyjmij z uwagą i radością, czasem zadumą. Pozwól sobie czerpać z naszej grupy tak dużo siły, jak tylko potrzebujesz. Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, a my odwdzięczymy Ci się tym samym. Pozwól sobie na bycie wyjątkową.

Inne kobiety specjalnie dla Ciebie staną się zwierciadłem, w którym będziesz mogła przyjrzeć się sobie uważniej. Staną się przewodnikiem, który wskaże Ci drogę, którą sam już przeszedł. W kręgu kobiet usłyszysz rytmiczne bicie serca pierwotnej kobiety, obudzisz pradawną moc, która łączy wszystkie kobiety, bez względu na miejsce, wiek czy czas.

Na naszych cyklicznych spotkaniach będziemy poruszać tematy bliskie każdej z nas. Będziemy pogłębiać swoją wiedzę o sobie, szperać w szufladach dzieciństwa, przyglądać się relacjom, jakie nawiązujemy z innymi, kończyć i zaczynać nowe etapy w swoim życiu, dokonywać ważnych zmian i zatrzymywać chwilę. Będziemy aktywnie pracować i leniwie wypoczywać...

Korzystać będziemy z różnorodnych metod pracy: psychoedukacji, dyskusji, arteterapii, relaksacji, wizualizacji, pracy z ciałem, pracy w parach itp.

A może weźmiesz ze sobą swoją przyjaciółkę, aby pokazać również Jej, jak wielką siłę i mądrość potrafi dać nasze grono kobiece?

Czekamy na Was z niecierpliwością...

Podczas pierwszego spotkania będziemy miały możliwość wstępnego zapoznania się. Odkryjemy na czym polega wyjątkowość każdej z nas, co takiego widzą w nas inni, czego my często nie dostrzegamy. W atmosferze pełnej swobodnej akceptacji i ciepłego bezpieczeństwa, rozpoczniemy fascynującą podróż odkrywania siebie i innych.

 

Prowadząca: Elżbieta Brodnicka

Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła dwa moduły specjalizacyjne: Psychologia Kliniki Psychiatrii oraz Psychologia Oddziaływania – Model Integracyjny w Psychoterapii. Brała udział w szkoleniach i konferencjach (m. in. „Wygrać z depresją”, Okręgowej Izby Lekarskiej, „Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych” Polskiego Instytutu Psychotereapii Intergratywnej). Posiada certyfikat z Neurolingwistycznego Programowania na poziomie praktyka.

Pracowała m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Ośrodku Wychowawczym dla Osób Niepełnosprawnych Umysłowo, Polskim Związku Niewidomych, Podgórskiej Poradni Lekarskiej, Krakowskim Ośrodku Programów Profilaktycznych. Prowadziła różnorodne warsztaty, szkolenia oraz wykłady z zakresu umiejętności miękkich, rozwoju osobistego, profilaktyki narkomanii itp.

Zajmuje się diagnostyką oraz poradnictwem psychologicznym (depresje, zaburzenia lękowe, kryzysy, utrata sensu życia, żałoba, rozwój osobisty). Prowadzi rozwojowe warsztaty dla kobiet . Brała udział w Rozwojowym Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron w Krakowie.

 

Informacje:

Rozpoczęcie: 09 lipca 2011, godz: 12.00 – 17.00

Terminy kolejnych spotkań bądą omawianie na spotkaniach,

Grupa: min 6 osób, max 14 osób

Koszt: 150 zł/ spotkanie