Gabinet psychologiczny Carpe Diem w Szczecinie – o nas

W poradni psychologicznej Carpe Diem w Szczecinie oferujemy konsultacje psychologiczne i kompleksową pomoc Pacjentom w każdym wieku. Zajmujemy się psychiatrią i psychologią dzieci i młodzieży, prowadzimy terapie małżeńskie i terapie par oraz leczymy nowoczesną metodą EEG Biofeedback. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki psychoterapeutyczne.

Dyskretni psychoterapeuci

Możecie mieć Państwo pewność, że spotkania z nami podlegają zasadzie całkowitej dyskrecji. Terminy sesji terapeutycznych uzgadniamy w dogodnych dla Państwa terminach. Psychoterapeuci z Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem otoczą Państwa fachową opieką i indywidualnie dopasują odpowiednią ścieżkę, która doprowadzi do głębszego samopoznania.

Profesjonalna pomoc psychologiczna

Mamy nadzieję, że spotkania z psychologiem w naszym Centrum znacznie poprawią Państwa samopoczucie i komfort psychiczny, zaś nasze rozmowy ułatwią podjęcie trudnych decyzji i realizację życiowych planów.

Oferta Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również firm i instytucji na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego.

Dziękujemy za Państwa zaufanie!