Psycholog on-line – porady

Ze względu na dużą ilość pytań nadsyłanych przez Państwa droga mailową, postanowiliśmy poszerzyć działalność naszego Centrum Psychologiczno – Terapeutycznego o nową usługę, a mianowicie pomoc psychologiczną on-line.

Obecnie pomoc naszych terapeutów i psychologów możecie Państwo uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bez wychodzenia z domu otrzymacie poradę, zrozumienie oraz wsparcie. Dzięki profesjonalnym poradom on-line można uporać się z różnego rodzaju problemami dnia codziennego – należy jednak pamiętać, że nie zastąpią one pomocy psychologa lub innego specjalisty w sytuacji kryzysowej.

Pomoc psychologiczna przez Internet

Jeżeli zdecydują się Państwo skierować swoje zapytanie drogą elektroniczną, prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W liście powinniście zawrzeć możliwie jak najdokładniejszy opis Waszego problemu.

Następnym krokiem konsultacji online jest wpłata kwoty 30 zł na konto ING BANK Śląski 93 1050 1559 1000 0023 2675 5523. Przelew powinien zawierać dopisek o treści pomoc on-line oraz nazwisko lub nick, dzięki któremu będziemy mogli zidentyfikować osobę wpłacającą.

Porada online dotrze do Państwa w terminie do 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Istnieje możliwość wnoszenia osobnej opłaty za każdą poradę lub zapłaty za kilka odpowiedzi z góry.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania odnośnie naszej usługi on-line lub jakiekolwiek informacje są dla Was niejasne, prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.