Psycholog on-line – porady

Ze względu na dużą ilość pytań nadsyłanych przez Państwa drogą e-mailową, postanowiliśmy rozszerzyć działalność naszego Centrum Psychologiczno – Terapeutycznego o nową usługę, a mianowicie pomoc psychologiczną on-line. 
Obecnie pomoc naszych terapeutów i psychologów mogą Państwo uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bez konieczności wychodzenia z domu otrzymują Państwo poradę, zrozumienie oraz wsparcie. Dzięki profesjonalnym poradom on-line można uporać się z różnego rodzaju problemami dnia codziennego – należy jednak pamiętać, że w kryzysowej sytuacji nie zastąpią one pomocy psychologa lub innego specjalisty

Porady psychologiczne przez internet – jak to działa?


Jeżeli zdecydują się Państwo skierować swoje zapytanie drogą elektroniczną, prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W liście powinni Państwo zawrzeć możliwie jak najdokładniejszy opis Waszego problemu. 


Następnym krokiem konsultacji on-line jest wpłata kwoty 30 zł na konto ING BANK Śląski 93 1050 1559 1000 0023 2675 5523. Przelew powinien zawierać dopisek o treści „pomoc on-line” oraz nazwisko lub nick, dzięki któremu będziemy mogli zidentyfikować osobę wpłacającą. 


Przygotowana przez specjalistę odpowiedź dotrze do Państwa w terminie do 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Istnieje możliwość wnoszenia osobnej opłaty za każdą poradę lub zapłaty za kilka odpowiedzi z góry. 
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie naszej usługi on-line lub jakiekolwiek informacje są dla Was niejasne, prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.