Centrum psychologiczne Carpe Diem w Szczecinie

Wielu, jeśli nie każdy z nas, napotyka w życiu na trudne momenty, staje przed niełatwymi wyborami lub walczy z demonami przeszłości. Cierpi na tym psychika, na której problemy w domu rodzinnym lub w pracy, przykre doświadczenia i tragedie, pozostawiają trwały, głęboki ślad. Czasami udaje się samemu odzyskać równowagę psychiczną i odnaleźć względny spokój, ale niejednokrotnie sytuacja zwyczajnie nas przerasta. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Konsultacja psychologiczna jest czasami jedynym dobrym rozwiązaniem dla spotykanych problemów o różnym podłożu, a po pomoc psychologa może sięgnąć osoba w każdym wieku.

Centrum psychologiczne Carpe Diem z siedzibą w Szczecinie niesie specjalistyczną pomoc wszystkim tym, którym zależy na lepszym zrozumieniu siebie i znalezieniu przyczyny swoich problemów. Jest to celem organizowanych w naszej poradni psychologicznej indywidualnych oraz grupowych spotkań terapeutycznych. Nasi psycholodzy z uwagą wysłuchają tego, co mają Państwo do powiedzenia, przy czym można w pełni liczyć na ich dyskrecję i uszanowanie swojej prywatności. Dzięki dużemu doświadczeniu w psychoterapii możemy pomóc Państwu zrozumieć problemy i pokonać trudności, dociec ich źródeł i odnaleźć rozwiązanie. Zajmujemy się między innymi psychologią i psychiatrią dzieci oraz pomocą psychologiczną dla młodzieży. Prowadzimy terapię małżeńską i rodzinną, jak również terapię uzależnień.

Biofeedback – wszechstronna forma terapii

W naszym centrum psychologiczno-terapeutycznym pomagamy pacjentom wyjść z depresji, traumy, uzależnienia m.in. od alkoholu, leków i narkotyków, jak również przezwyciężyć inne problemy o podłożu psychicznym. Jedną ze stosowanych przez nas metod terapii jest Biofeedback. To nowoczesny sposób pracy, pierwotnie wykorzystywany podczas szkoleń pilotów i astronautów. Zyskał on szybko uznanie specjalistów zajmujących się między innymi leczeniem zaburzeń takich jak padaczka, nerwice czy problemy z odżywianiem. Biofeedback przynosi też wymierne rezultaty w pracy z dziećmi dotkniętymi syndromem ADD i ADHD oraz z dyslektykami. Metoda ta polecana jest także osobom zdrowym, jako bezpieczny, skuteczny sposób na poprawę pamięci, zwiększenie odporności na stres oraz koncentracji uwagi.

Proponujemy pomoc w trudnych momentach życiowych, takich jak:

ROZWÓD
DEPRESJE
STRATA
FOBIA
NIEŚMIAŁOŚĆ
UZALEŻNIENIA
OTYŁOŚĆ
ANOREKSJA I BULIMIA
ROZWÓJ OSOBISTY
DYSLEKSJA

Dane kontaktowe

CARPE DIEM
ul. Pocztowa 35/1
Szczecin
70-357
tel: 608 669 003

Dodatkowe informacje:

Godziny otwarcia:
pn - pt: 12.00-20.00
sob: 9.00 - 14.00

Nr konta bankowego:
36 2490 0005 0000 4000 7821 9223

2 + 6 =