Psycholodzy i psychoterapeuci
z Carpe Diem

Szczera rozmowa jest kluczem do pokonania wielu trudności, które mogą spotkać nas w życiu osobistym lub zawodowym. Czasami jednak problem jest na tyle skomplikowany lub ma tak silne, ukryte podłoże, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest szukanie pomocy u psychologa lub psychoterapeuty. Taką pomoc niosą specjaliści wchodzący w skład zespołu poradni Carpe Diem.

MAŁGORZATA PACHOLEC – Lekarz specjalista psychiatra

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym SPS ZOZ „ZDROJE”. Systematycznie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę aby nieść pomoc zgodnie z najnowszymi standardami. W lipcu 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie seksuologii. Ze swojej strony oferuję Państwu fachową pomoc w diagnostyce oraz leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych takich jak schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia snu, nastroju, zaburzenia psychotyczne, lękowe czy powikłania rożnego rodzaju uzależnień. Gwarantuję dyskrecję i pełne zaangażowanie.

Udzielamy porad psychologicznych osobom znajdującym się w kryzysie małżeńskim (partnerskim), a także rodzicom dzieci z problemami wychowawczymi, rodzicom adopcyjnym i rodzinom zastępczym. Na pomoc mogą liczyć także osoby cierpiące na choroby przewlekłe, w tym dotknięte chorobą nowotworową, jak również ich bliscy (terapia wg programu C. Simontona). Prowadzimy terapeutyczne sesje grupowe i spotkania ukierunkowane na rozwiązanie indywidualnych problemów pacjentów, głównie terapie małżeńskie, partnerskie i rodzinne.

Dr Izabela Krempińska – pedagog, logopeda, neurokognitywista

Izabela Krempińska jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki. W kręgu jej naukowych i praktycznych zainteresowań znajdują się zagadnienia związane z dysleksją, ADHD, ADD oraz problemami edukacyjnymi dzieci i młodzieży. Izabela Krempińska jest absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra pedagogiki zdrowia i pedagogiki specjalnej. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu logopedii oraz neurokognitywistyki w patologii i zdrowiu przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Jest też absolwentką studiów doktoranckich w Katedrze Pedagogiki przy Uniwersytecie Szczecińskim. Autorka licznych publikacji, uczestniczka wielu warsztatów i konferencji.
W centrum zainteresowań Izabeli Krempińskiej zawsze znajdował się człowiek. Nie ustaje ona w poszukiwaniu nowych rozwiązań terapeutycznych, które umożliwiają jej jak najlepsze niesienie pomocy innym. Zajmuje się kierowaniem Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Carpe Diem, gdzie spełnia się m.in. jako logopeda dzieci i dorosłych. W swojej pracy ma wielopłaszczyznowe podejście do pacjenta. Uważa, że problemy człowieka, jako istoty społecznej, należy rozpatrywać całościowo, z uwzględnieniem kontekstu środowiska, w którym funkcjonuje.

Dane kontaktowe

CARPE DIEM
ul. Pocztowa 35/1
Szczecin
70-357
tel: 608 669 003

Dodatkowe informacje:

Godziny otwarcia:
pn - pt: 12.00-20.00
sob: 9.00 - 14.00

Nr konta bankowego:
36 2490 0005 0000 4000 7821 9223

9 + 15 =